O nás

Právě se nacházíte na zbrusu novém webu již zajeté služby a čtete si řádky zabývající se zhodnocováním prostředků v segmentu kurzového sázení. Máme velmi různorodě složený tým, počínaje autoritou jednoho z našich spoluzakladatelů, jenž dokonce úspěšně obhajoval svoji diplomovou práci na téma "Investování na trhu kurzového sázení". Odkaz na skoro už dávné časy z akademické půdy najdete zde .... Postupem času byl náš tým citlivě doplňován a obměňován se záměrem zajištění všech nezbytných předpokladů dlouhodobé prosperity. Jsme si plně vědomi obrovské dynamiky pulsující a doslova cloumajícím tímto trhem ještě navíc umocněné o vlivy a dopady koronavirové doby. Pouze za pomoci vysoké náročností vůči sobě samotným dokážeme zachytávat vývoj odvětví prostřednictvím neutuchající vášně a ochoty sebevzdělávání se na každodenní bázi.

Investorům poskytujeme unikátní službu se zaměřením na v co největší míře přesný odhad výsledků sportovních příležitostí. Investovat do služby je možné již od nízkých částek nemající vliv na výši dosaženého procentuálního zhodnocení. Jsme tak otevřeni všem, kteří věří v naše investorské schopnosti. Cílem je dosahovat zhodnocení nad úrovní výnosů fondů peněžního trhu a dluhopisů. A možná úplně to nejlepší na konec je zmínka o až extrémní likviditě naší činnosti, která nás dostává do atraktivní pozice pro racionálně uvažující investory, stejně jako obyčejné smrtelníky z davu, pro které je sport a potažmo kurzové sázení vášeň a ve spolupráci s námi mohou spojit příjemné s užitečným.

Poskytujeme garanci úspěšnosti tipů?

Ke každému plnému členství garantujeme výslednou bilanci v plusových hodnotách na období celého měsíce, popřípadě pak několik měsíců pro členství delší, než je jeden měsíc. Při nesplnění uváděné garance získává zákazník nárok na služby servisu zdarma, a to na stejně dlouhé období jako trvalo jeho členství, během kterého se ze strany servisu garance nepodařilo dosáhnout. Pohlížíme na každé členství jako celek, nikoliv dílčí období jednotlivých kalendářních měsíců. Nechceme peníze za neúspěch. Nestydíme se ale odměny, když Vám pomůžeme vydělat.

Budou naše služby verifikovány/ověřovány třetí stranou?

Ano, předzápasové tipy verifikujeme na verifiedbets.eu. Live tipy z časových důvodů verifikovat nelze, a tak monitorovací nástroj představuje sám zákazník.

Bude web podporovat mobilní aplikaci?

Ano, právě s ohledem typologie drtivé většiny tipů považujeme za nutné, aby zákazník mohl využít okamžitého přihlášení do klientské zóny prostřednictvím svého mobilního telefonu. Naši aplikaci naleznete na Google Play a také na App Store pod názvem fairplaytip. Prostřednictvím mobilní aplikace bude každý jednotlivý tip také doručován zákazníkovi.

Existuje minimální počet tipů?

Ano, pokud nebude uvedeno jinak (například plánovaná pauza servisu), v každém kalendářním měsíci garantujeme minimální počet 30 tipů.

Pokud na nás máte jakékoliv dotazy, nebojte se nás oslovit prostřednictvím emailu nebo facebookového profilu, který bude sloužit jako důležitý komunikační nástroj. Každý Váš dotaz rádi zodpovíme, za nic se neschováváme, jsme tu pro Vás.

Váš tým FairPlayTip.cz